Przychodzi taki czas, kiedy każdy poszukuje idealnego miejsca na spędzenie wakacji z rodziną. Po pierwsze szukamy świetnej lokalizacji, a po drugie wygodnego i niedrogiego noclegu. Idealnym miejscem na wakacyjny wyjazd jest Jastarnia! Miejscowość położona nad polskim morzem, ośrodek wypoczynkowy i rybacki. Znajdziesz tam także piękne piaszczyste plaże.

 

Jak wybrać odpowiedni nocleg w Jastarni?

Wybór odpowiedniego miejsca noclegowego zależy od wielu czynników. Apartamenty są bardzo wygodne ze względu na fakt, iż podróżni nie są uzależnieni od innych czynników. Są one wyposażone w kuchnie, dzięki czemu bez problemu możesz przygotować sobie posiłek o dowolnej porze, a także napić się kawy w piżamie – w hotelu byłoby to raczej niemożliwe. Przy wyborze apartamentu należy także zwrócić uwagę na dodatkowe udogodnienia. Często posiadają dodatkowe sprzęty takie jak pralka, żelazko czy mikrofalówka. Warto sprawdzić czy dany lokal posiada klimatyzację, gdyż może być ona bardzo pomocna w ciepłe dni.

 

Co warto zobaczyć w Jastarni?

Jest to miejscowość, w której panują bardzo silne kaszubskie tradycje. Jest mnóstwo zabytków kaszubskiej kultury, wśród których wyróżnić możemy między innymi Chatę Rybacką czy prywatne Muzeum Pod Strzechą. W Jastarni działa również skansen fortyfikacji i odwiedzić możemy latarnie morską.

Jastarnia to idealne miejsce do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. Znajdują się tutaj piękne ścieżki rowerowe i szlaki spacerowe.